Grid Widget (1.0.0-rc3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
