Grid Widget (1.0.0-rc3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
cs: Atribut

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Class
cs: Třída

en: Grid
cs: Mřížka

en: Columns
cs: Sloupce

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Field types
cs: Typy polí
