Grid Widget (1.0.0-rc3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
da: Attribut

en: Number of columns
da: Antal kolonner

en: Class
da: Klasse

en: Grid
da: Gitter

en: Columns
da: Kolonner

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Field types
da: Felttyper
