Grid Widget (1.0.0-rc3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: Class
hu: Osztály

en: Grid
hu: Rács

en: Columns
hu: Oszlopok

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Field types
hu: Mezőtípusok
