Grid Widget (1.0.0-rc3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
lt: Požymis

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Class
lt: Klasė

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Field types
lt: Laukelių tipai
