Grid Widget (1.0.0-rc3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: Class
pl: Klasa

en: Grid
pl: Siatka

en: Columns
pl: Kolumny

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Field types
pl: Typy pól
