Grid Widget (1.0.0-rc3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Number of columns
ru: Количество столбцов

en: Class
ru: Класс

en: Grid
ru: Сетка

en: Columns
ru: Колонки

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Field types
ru: Типы полей
