Grid Widget (1.0.0-rc3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Number of columns
vi: Số cột

en: Class
vi: Lớp

en: Grid
vi: Lưới

en: Columns
vi: Các cột

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
