Grid Widget (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
he: מאפיין

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Grid
he: רשת

en: Columns
he: עמודות

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
