Grid Widget (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Grid
lv: Režģis

en: Columns
lv: Kolonnas

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
