Grid Widget (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Class
nl: Klasse

en: Grid
nl: Raster

en: Columns
nl: Kolommen

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Field types
nl: Veldtypes
