Grid Widget (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Grid
th: ตะแกรง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
