Grid Widget (1.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Number of columns
uk: Кількість стовпців

en: Class
uk: Клас

en: Grid
uk: Сітка

en: Columns
uk: Колонки

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Field types
uk: Типи полів
