Grid Widget (1.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Number of columns
ar: عدد الأعمدة

en: Grid
ar: شبكة

en: Columns
ar: أعمدة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
