Grid Widget (1.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
et: Omadus

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Class
et: Klass

en: Grid
et: Ruudustik

en: Columns
et: Veerud

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Field types
et: Väljade tüübid
