Grid Widget (1.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
ja: 属性

en: Number of columns
ja: カラム数

en: Class
ja: クラス

en: Grid
ja: グリッド

en: Columns
ja: カラム

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Field types
ja: フィールドタイプ
