Grid Widget (1.0.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
ro: Atribut

en: Number of columns
ro: Număr de coloane

en: Class
ro: Clasă

en: Grid
ro: Grilă

en: Columns
ro: Coloane

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
