Grid Widget (1.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
sk: Atribút

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Class
sk: Trieda

en: Grid
sk: Mriežka

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Field types
sk: Typy polí
