Grid builder (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Core
fi: Ydin

en: Fluid
fi: Neste
