Grid builder (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Fluid
hu: Rugalmas
