Grid builder (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Core
km: សំខាន់
