Grid builder (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Core
oc: Còr

en: Fluid
oc: Fluide
