Grid builder (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Core
ru: Ядро

en: Grid width
ru: Ширина сетки
