Grid builder (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Core
sk: Jadro
