Grid builder (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել
