Grid builder (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Core
lt: Branduolys
