GridStack (3.0.0) - en to el translation catalogue (52 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: default
el: προεπιλογή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Options
el: Επιλογές

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Width
el: Πλάτος

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Color
el: Χρώμα

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Provider
el: Πάροχος

en: top
el: επάνω

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Source
el: Πηγή

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Style
el: Στυλ

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Float
el: Αριθμός κινητής υποδιαστολής

en: Form
el: Φόρμα

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Skin
el: Θέμα

en: Column
el: Στήλη

en: Styles
el: Στυλ

en: Saving
el: Αποθήκευση

en: Asc
el: Αύξ

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
