GridStack (3.0.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre
