GridStack (3.0.0) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Color
sq: Ngjyra

en: Blog
sq: Ditari

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Revert
sq: Rikthe
