GridStack (3.0.2) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
