GridStack (3.0.2) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: default
jv: gawan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Icon
jv: Ikon

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Options
jv: Opsi

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Width
jv: Ambané

en: Color
jv: Kelir

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Revert
jv: Baléknā

en: Installed
jv: Dipasang

en: Float
jv: Pecahan
