GridStack (3.0.2) - en to te translation catalogue (29 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: default
te: అప్రమేయం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Color
te: రంగు

en: Blog
te: బ్లాగు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Source
te: మూలం

en: Style
te: శైలి

en: Apply
te: ఆపాదించు
