GridStack (3.0.2) - en to th translation catalogue (34 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Width
th: ความกว้าง

en: Media
th: สื่อ

en: Color
th: สี

en: Blog
th: บล็อก

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Close
th: ปิด

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Float
th: เลขทศนิยม

en: Styles
th: ลักษณะ

en: Saving
th: บันทึก

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
