GridStack (3.0.3) - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: default
cs: výchozí

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Icon
cs: Ikona

en: Configure
cs: Nastavení

en: Options
cs: Možnosti

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Width
cs: Šířka

en: Range
cs: Rozsah

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Color
cs: Barvy

en: Attributes
cs: Atributy

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Close
cs: Zavřít

en: Source
cs: Zdroj

en: Revert
cs: Vrátit

en: Updating
cs: Aktualizuji

en: Deleting
cs: Smazání

en: Style
cs: Styl

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Apply
cs: Použít

en: Float
cs: Desetinné číslo s plovoucí čárkou

en: Form
cs: Formulář

en: Debug
cs: Ladění

en: Column
cs: Sloupec

en: selected
cs: vybrané

en: Variants
cs: Varianty

en: Styles
cs: Styly

en: Saving
cs: Ukládání

en: Add media
cs: Přidat média
