GridStack (3.0.3) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: default
is: sjálfgefið

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Category
is: Flokkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Back
is: Til baka

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Help
is: Hjálp

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Icon
is: Táknmynd

en: ID
is: Kenni

en: Configure
is: Stilla

en: Options
is: Möguleikar

en: Width
is: Breidd

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Color
is: Litur

en: Blog
is: Blogg

en: Close
is: Loka

en: Style
is: Stíll

en: Apply
is: Virkja

en: Column
is: Dálkur

en: Saving
is: Vista

en: Add media
is: Bæta við margmiðlunarefni

en: Opening media library.
is: Opna margmiðlunarsafnið.
