GridStack (3.0.3) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: Blog
ky: Блог
