GridStack (3.0.3) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: Source
mg: Loharano
