GridStack (8.x-2.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Icon
sr: Икона

en: ID
sr: ИД

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Provider
sr: Провајдер

en: Float
sr: С покретним зарезом

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
