GridStack (8.x-2.10) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: default
ast: predefiníu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Configure
ast: Configurar

en: Options
ast: Opciones

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Width
ast: Anchu

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Close
ast: Zarrar

en: Revert
ast: Desfacer

en: Installed
ast: Instaláu
