GridStack (8.x-2.10) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය
