GridStack (8.x-2.11) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Read more
az: Ətraflı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Icon
az: İconka

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Options
az: Seçimlər

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Width
az: Eni

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Color
az: Rəng

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Provider
az: Provayder

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Source
az: Mənbə

en: Revert
az: Qaytarma

en: Updating
az: Yenilənir

en: Style
az: Stil

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Form
az: Forma

en: Debug
az: Debaq

en: Column
az: Sütun

en: Styles
az: Üslublar
