GridStack (8.x-2.12-beta1) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: default
nn: standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Color
nn: Farge

en: Blog
nn: Blogg

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Close
nn: Lukk

en: Apply
nn: Bruk

en: Float
nn: Flyttal
