GridStack (8.x-2.12-rc1) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: default
af: verstek

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Configure
af: Verstel

en: Options
af: Opsies

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Color
af: Kleur

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Source
af: Bron

en: Revert
af: Rol terug

en: Apply
af: Pas toe
