GridStack (8.x-2.12-rc1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Icon
ht: Ikon

en: Apply
ht: Aplike
