GridStack (8.x-2.12-rc1) - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: default
ps: تلواله

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Media
ps: رسنۍ

en: Color
ps: رنګ

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Close
ps: تړل

en: Source
ps: سرچينه

en: Updating
ps: اوسمهالیزوي

en: Style
ps: ډول

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Column
ps: ستن

en: Styles
ps: ډولونه

en: Saving
ps: خوندي کوي
