GridStack (8.x-2.12-rc2) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Weight
gu: તરલતા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Main settings
gu: મુખ્ય સુયોજનો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Color
gu: રંગ

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Close
gu: બંધ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Float
gu: ફ્લોટ
