GridStack (8.x-2.12-rc2) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Global settings
mk: Глобални поставувања
