GridStack (8.x-2.12-rc3) - en to mr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: default
mr: मुलभूत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Back
mr: मागे

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Width
mr: लांबी

en: Color
mr: रंग

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Close
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Float
mr: अपूर्णांक
