GridStack (8.x-2.12-rc4) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Color
ka: ფერი

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Source
ka: წყარო

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Style
ka: სტილი
