GridStack (8.x-2.12-rc4) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: default
km: លំនាំដើម

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Width
km: ទទឹង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Color
km: ពណ៌

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Close
km: បិទ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Float
km: អណ្តែត

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
